tiskové zprávy

Dejdarův manažer VSTOUPIL DO KSČM

(Praha, 13. 10. 2018) Internetem se začala šířit informace o tom, že manažer, herce a producenta Martina Dejdara vstoupil do Komunistické strany Čech a Moravy a je aktivní v radikálně levicové platformě RESTART.

Je pravdou, že jsem se v září stal členem KSČM s cílem pomáhat sociálně slabým, těžce tělesně postiženým, seniorům a maminkám samoživitelkám. Komunistickou stranu Čech a Moravy považuji za jedinou poctivou levicovou stranu. Pro Martina Dejdara jsem ovšem přestal pracovat již v roce 2014, kdy jsem velmi vážně onemocněl“ říká Roman Roun, který před čtyřmi lety onemocněl šesti závažnými autoimunitními nemocemi a následně prodělal složitou léčbu, kdy se zcela stáhl z veřejného života.

Své levicové přesvědčení jsem nikdy neskrýval, v letech 1998 – 2001 jsem pracoval jako redaktor Haló novin a dokonce jsem dělal rozhovor s Lucií Vondráčkovou, kterou jsem po té dva roky zastupoval. Díky komunistickým Haló novinám jsem se tak vlastně dostal do branže. Do KSČM jsem vstoupil až letos, tedy v době, kdy mohu straně nabídnout své letité manažerské zkušenosti a především volný čas“, dodal Roun, který je také známým odpůrcem paktu NATO.

© Copyright Roman Roun 2018